З'єднувальна планка для пральних та сушильних машин, iQ800.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.95 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 550 мм |
| Объем | 0.0130 м3 |
| Тип | для пральних машин |
| Ширина | 590 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴



