Накладки для сосків створено, щоб допомогти Вам годувати грудьми, маючи проблеми зі сосками чи їх захопленням. Ультратонкі накладки для сосків у формі метелика дозволяють дитині контактувати з грудьми та допомагають підтримувати зв’язок із мамою під час годування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avent |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.02 кг |
| Вид | захисні накладки на сосок |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 50 мм |
| Комплектация | 2 шт. |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Тип | Аксессуар |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴







