Оригінальний магнітний набір для дітей від французького бренду Janod. Разом з дошкою-основою в тнабор входять 70 магнітних елементів, серед яких овочі, фрукти, комахи і тварини, коториех можна зустріти в саду. Набір адаптований для дітей від 3-х років. Розмір дошки: 42 x 1 x 30 см.
Про бренд
Про бренд
Janod – французький бренд іграшок, спеціалізується на виготовленні традиційних іграшок, здебільшого з деревини та картону. Компанія була заснована в 1970 р. і відтоді не зраджує трьом основним принципам власної філософії:
- Дизайн! Іграшки повинні мати довершений зовнішній вигляд і досконалу якість. Усі іграшки Janod виготовлені з безпечних, натуральних матеріалів. Розробники адаптують зовнішній вигляд і функціональність іграшки для дітей певної вікової категорії.
- Уява! У компанії Janod розглядають іграшку як спосіб проникнення у дивовижний світ фантазії. Іграшки Janod стимулюють уяву дітей і дозволяють діткам вигадувати різноманітні сюжети, цікаві історії.
- Навчання! Кожна іграшка має безліч розвивальних функцій, спрямованих на покращення різноманітних навичок у дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.92 кг |
| Вид | Магнітний набір |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 10 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 420 мм |
| Количество предметов | 70 шт |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Особенности | На мотузочці |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 42 x 1 x 30 см (дошка) |
| Тема | сад і город |
| Тип | Игровой набор |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 300 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴








