Котра зараз година? Цей навчальний набір французького бренду Janod призначений для всіх дітей, які вивчають час і його хід. Дерев'яний годинник має ручку-опору (можна використовувати для перенесення) і регульовані стрілки, які дуже плавно рухаються. У наборі також є картки (14 шт.) і маркери (2 шт.) завдяки яким діти також можуть потренуватися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | пластмаса |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.62 кг |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 50 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | стрілки, що регулюються |
| Категорія розвитку | логічне мислення |
| Количество игроков | від 2 |
| Объем | 0.0028 м3 |
| Рекомендований вік | 5+ |
| Розміри | 25 х 3 х 23,8 см |
| Тип игрушки | розвиваюча гра |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴











