Дивовижний мольберт з натурального дерева від Janod - ідеально підійде для навчання і розвитку творчості дітей. У наборі - безліч аксесуарів: 6 кольорових круглих магнітів, магнітну лінійку, крейда (10 шт.), Маркер, рулон паперу, губка. Висота мольберта регулюються в діапазоні від 91 до 126 см. Розмір робочої поверхні: 47х47,5 см.
Розвиваючий набір допоможе дитині вивчити абетку, цифри, слова, а також основи математики. Також набір допоможе дитині підготуватися до школи і буде сприяти розвитку творчості. Мольберт виготовлений з натурального дерева, воно якісно оброблене і безпечне. Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.30 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 3+ |
| Высота | 80 мм |
| Габарити | 47х47,5 см (робоча поверхня) |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 550 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | губка |
| Материал | деревина /(МДФ и сосна) |
| Объем | 0.0326 м3 |
| Особенности | Двухсторонняя |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Дошка-мольберт для малювання |
| Упаковка | Картонная |
| Ширина | 740 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 679 ₴









