Придумай неймовірні історії c магнітним деревом Janod! Магнітне дерево має 30 магнітів, щоб прикрасити його і дати волю своїй уяві. Включає в себе різних тварин і рослин. Ідеальний спосіб в ігровій формі дізнатися назви лісових тварин. Після гри дерево можна закрити. Розмір: 46 х 1 х 32 см, ідеально підходить для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 1.25 кг |
| Высота | 470 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 40 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | магнітні деталі |
| Категорія розвитку | логічне мислення |
| Количество деталей | 31 шт (дерево та 30 магнітів) |
| Количество игроков | від 2 |
| Объем | 0.0062 м3 |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Розміри | 46 х 1 х 32 см |
| Тип игрушки | магнітна книга |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴







