Фантастичний картонний пазл, який складається з 100 елементів Сонячної системи. Пазл також включає в себе навчальну книгу, щоб дізнатися про всї планети, супутники, зірки, які є в нашій галактиці. Шматочки пазла матові, за винятком планет, які мають блискучу фарбу, щоб вони виділялися над усім іншим. Розмір: 70 х 49 см; ідеально підходить для дітей від 5 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Тематика | Космос |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 330 мм |
| К-ть фрагментів | 100 шт |
| Объем | 0.0053 м3 |
| Особенности | Учбова книга в комплекті |
| Пол | Мальчик |
| Розмір пазла | 70 х 49 см |
| Тип | розвиваючий пазл |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴





