Відмінна двостороння портативна дошка для малювання. Її легко переносити і розміщувати завдяки нековзкый опорі. Одна сторона - це типова чорна дошка для крейди, а інша - біла , що витираэться, маркерна дошка. Включає 2 товсті крейди, 1 маркер,що стирається, і ластик.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.05 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 3+ |
| Высота | 400 мм |
| Габарити | 54 х 23 х 41 см |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 40 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | гумка для дошки |
| Материал | деревина |
| Объем | 0.0086 м3 |
| Особенности | Двухсторонняя |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Дошка для малювання |
| Упаковка | Картонная |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴












