Цей дивовижний гігантскаій освітній пазл дозволить дитині дізнатися про те, де знаходяться під загрозою зникаючі тварини. Цей пазл супроводжується навчальним буклетом, щоб дослідити види тварин і зрозуміти причини їх зникнення. У комплекті 200 елементів, а також 50 картонних тварин, які також повинні бути зібрані.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Картон |
| Тематика | Животные |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.61 кг |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 270 мм |
| К-ть фрагментів | 200 шт + 50 картонних тварин |
| Объем | 0.0071 м3 |
| Особенности | 50 тварин з картону в комплекті |
| Пол | Девочка |
| Розмір пазла | 99 х 69 см |
| Тип | пазл-гра |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 959 ₴








