Простий спосіб розпочати програмування! Robotics BT Beginner пояснює основні принципи програмування за допомогою програмного забезпечення графічного програмування ROBO Pro Light, яке використовується для управління стаціонарними та мобільними моделями fischertechnik.
Учні можуть використовувати датчики та пускачі для побудови, а потім керування простими моделями, такими як сушарки для рук, карусель, шлагбаум, конвеєр із стрілочним верстатом або мобільні гусеничні машини. У «BT Smart Controller» є 4 входи для датчиків та 2 виходи для двигунів чи ліхтарів, є USB-інтерфейс та інтерфейс Bluetooth 4.0. Програмне забезпечення »ROBO Pro Light« (доступне для безкоштовного скачування) дозволяє навіть молодим учням швидко та просто отримати перший досвід у програмуванні. Крім того, всі моделі також можна керувати та програмувати за допомогою планшета (iOS / Android) за допомогою безкоштовного додатка. ROBOTICS BT може бути використаний у навчанні під час групової роботи та індивідуально. Це ідеальний і зрозумілий спосіб для молодих учнів отримати перші враження світу програмування.
Набір поставляється в надійному ящику Gratnells із захисною кришкою та спеціально розробленою системою зберігання деталей в окремих лотках.
Додатковий навчальний матеріал:
Інноваційні навчальні матеріали fischertechnik допомагають у навчанні технічним концепціям практичним способом та знайомлять учнів з ними. До навчального дидактичного зошиту, що включає задачі з рішеннями та роздатковими матеріалами, також пропонуються демонстраційні моделі які допоможуть швидко підготувати уроки.
Набір поставляється в надійному ящику Gratnells із захисною кришкою та спеціально розробленою системою зберігання деталей в окремих лотках.
Додатковий навчальний матеріал:
Інноваційні навчальні матеріали fischertechnik допомагають у навчанні технічним концепціям практичним способом та знайомлять учнів з ними. До навчального дидактичного зошиту, що включає задачі з рішеннями та роздатковими матеріалами, також пропонуються демонстраційні моделі які допоможуть швидко підготувати уроки.
Основні теми:
- Приладобудування та управління
- Програмування
- Взаємодія апаратного та програмного забезпечення
- Використання приводів і датчиків
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.96 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| З'єднання деталей | шипи трапецієподібної форми / жолоби |
| Количество деталей | 380 шт |
| Комплектация | світлодіодний світлобар'єр /х2 |
| Объем | 0.0107 м3 |
| Особенности | можна зібрати 12 функціональних моделей |
| Серія конструктора | ROBOTICS |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 566 ₴












