Пірамідка підходить для збірки, складання, а також для тренування балансу. Кожен дерев'яний кубик має гладку поверхню. Набір містить 20 дерев'яних "каменів" різних форм та розмірів. Рекомендований вік: 2 +; розмір: 12 х 2,5 х 6 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.81 кг |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество деталей | 20 шт |
| Количество игроков | 1 |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Рекомендований вік | 2+ |
| Розміри | 12 х 2,5 х 6 см |
| Тип игрушки | пірамідка |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴












