Дерев'яна скарбничка для дітей Janod «Кролик» - стильний дерев'яний аксесуар для зберігання своїх перших заощаджень. Ця скарбничка стане гарним доповненням інтер'єру дитячих кімнат. Рекомендований вік: 3+. Розмір: 12,5 х 11 х 12 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.59 кг |
| Вид | Скарбничка |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Объем | 0.0026 м3 |
| Особенности | З магнітними елементами |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 12 x 11 x 16 см |
| Тип | Скриньки і коробки |
| Ширина | 110 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 719 ₴









