Конструктор Magplayer «Магнітні плитки» складається із 112 різнокольорових елементів. Кожен з них має магнітне кріплення по периметру, яке дозволяє легко поєднувати деталі між собою. Дитина буде розвивати фантазію та створювати невеличкі, але цікаві споруди. Серед деталей елементи: трикутної, квадратної форми, а також у вигляді арок, рамок та віконець. Конструктор можна використовувати для задоволення, освіти, він допоможе дітям розвинути творчість і уяву. Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.38 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 310 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 112 шт |
| Объем | 0.0089 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 410 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴












