Плівка для горячого ламінування формату A4 з глянсовою поверхнею і товщиною 80 мкм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Размеры | |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.30 кг |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 220 мм |
| Количество | 100 шт |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Поверхность | глянсова |
| Тип | плівка для ламінування /горячего |
| Толщина | 80 мкм |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 534 ₴



