Безпечно заряджайте пристрої USB-C і синхронізуйте музику, фотографії або дані з будь-якого порту USB-C за допомогою надійного кабелю, який ви можете використовувати вдома, на роботі або в дорозі. Він також сертифікований USB-IF і поставляється в чорному і білому кольорах.
Варіанти використання
Варіанти використання
1. Зарядіть свої смартфони та планшети USB-C
2. Синхронізуйте свої фотографії, музику і дані на свій ноутбук
3. Перенесіть дані з комп'ютера USB-C на пристрій USB-C
4. Підтримка швидкої зарядки для сумісних пристроїв USB-C до 60 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 100 мм |
| Материал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Назначение | кабель USB |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Особенности | USB-IF сертифікований |
| Разъем 1 | USB-C |
| Разъем 2 | USB-C |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴







