Уже півстоліття бренд Janod щорічно оновлює асортимент настільних ігор та дерев’яних іграшок для дітей різного віку з різними вподобаннями та підходами до навчання. Найновіші розробки, найцікавіші ідеї втілюють в життя, аби дітлахи з неймовірним задоволенням розважалися, гралися, навчалися та майстрували.
Малюки запрошують у гості
Кавоварка, чайний сервіз, овочі та фрукти — те, що треба для справжнього дружнього чаювання. І його особливо зручно та затишно проводити, маючи відповідні меблі та посуд. Усі предмети в ігрових наборах виготовлено з якісних матеріалів, кожна деталь має реалістичний вигляд. Завдяки цим аксесуарам діти відчуватимуть себе господарями та господинями й радуватимуть своїх друзів.

Ігровий набір Janod «Для сніданку»
Код товару: J06599
Дерев’яна кавоварка Janod — чудова іграшка для рольових ігор. Із нею в наборі ще 14 аксесуарів для приготування сніданку: чашки, тарілки, цукор, ложки, кавові капсули, круасан та інша випічка. Ці іграшки створені не стримувати уяву дітей, а розширювати її і весело пізнавати дорослий світ. Крім того, невеликі предмети сприятимуть розвитку дрібної моторики.
- Рекомендований вік 3+
- Розмір (ш × в × г) 10,5 × 10,1 × 20,5 см
Ігровий набір Janod
«Овочі та фрукти»
Код товару: J06607
Готування їжі, навіть ігрове, неабияк розвиває уяву, творчість та дисципліну. Приготувати смачну закуску, салат або десерт діти зможуть завдяки набору дерев’яних фруктів та овочів, які можна «нарізати» (елементи на наліпках). Крім того, малюки дізнаються про способи нарізання продуктів, особливості різних видів фруктів і овочів, їхні кольори та смаки.
«Продуктовий набір» містить: кабачок, моркву, помідор, ріпу, грушу, лимон, яблуко та полуницю. А з кухонного приладдя в наборі є дошка, ніж і друшляк.
- Рекомендований вік 3+
- Розмір (ш × в × г) 20,3 × 13,3 × 10,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.20 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 620 мм |
| Дополнительно | вимагає складання |
| Комплектация | столик |
| Материал | деревина |
| Объем | 0.0500 м3 |
| Тип | Столик |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 620 мм |
- Цена: 5 599 ₴












