Великий трек для гоночних автомобілів. Неймовірно круті віражі і 2 петлі на 360 градусів обов'язково сподобається справжнім любителям автомобілів, треків і екстремальної їзди! Довжина треку 61 см. Комплектація 28 деталей, серед яких 2 інерційні іграшкові моделі гоночних автомобілів, колії довжиною 61 см, 2 петлі на 360 градусів, повороти, стартовий майданчик. Набір сумісний з іншими іграшковими інерційними автомоделями. Під час гри дитина може освоїти базові поняття фізики, навчитися мислити логічно і створювати план дій на кілька кроків вперед.
Особливість:
- Круті повороти
- Змінюйте смуги руху на ходу та уникайте аварій через складне перехрестя!
-Трюкова петля.
- Епічна фінішна лінія
Особливість:
- Круті повороти
- Змінюйте смуги руху на ходу та уникайте аварій через складне перехрестя!
-Трюкова петля.
- Епічна фінішна лінія
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.28 кг |
| Вид | Набір із треком |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 310 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 110 мм |
| Количество предметов | 28 шт |
| Объем | 0.0201 м3 |
| Особенности | Сумісний з іншими тягачами-автомобілями DRIVEN від Battat Turbocharge |
| Пол | Мальчик |
| Тема | транспорт |
| Тип | трек |
| Ширина | 590 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴










