
DRIVEN Машинка MICRO Вертоліт
- Нет в наличии
- Код: WH1072
559 ₴
DRIVEN Машинка MICRO ВертолітНет в наличии
559 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Багатофункціональний вертоліт Driven серії MICRO володіє вражаючими світловими і звуковими ефектами. З ними дитина отримає унікальну можливість провести реалістичні рятувальні операції. Вертоліт виконаний максимально точно і ретельно деталізований. Модель оснащена рухомим гвинтом, що робить його більш функціональним. Рекомендований вік: 3+
Особливості:
- реалістичні звуки;
- двері кабіни відкриваються;
- при натисканні на праву лопать можна розкрутити пропелер;
- при натисканні на ліву лопать можна почути звук роботи двигуна;
- світлодіодні фари.
Особливості:
- реалістичні звуки;
- двері кабіни відкриваються;
- при натисканні на праву лопать можна розкрутити пропелер;
- при натисканні на ліву лопать можна почути звук роботи двигуна;
- світлодіодні фари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | 3 батарейки AG13 |
| Вес | 0.19 кг |
| Вид | гвинтокрил |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 110 мм |
| Объем | 0.0029 м3 |
| Особенности | Дверцята відкриваються |
| Размер | 20,80 x4,19 x 7 см |
| Серия | MICRO |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | повітряний транспорт |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴

