Ваша дитина буде придумувати захоплюючі історії, використовуючи цей піратський корабель і різні аксесуари до нього. Вона може зробити човен (жорсткий картон) за допомогою дорослого, а потім годинами грати. Ця гра містить: великий човен з двома вітрилами, обладнану сходами для доступу до оглядового майданчику і спостереження за човнами супротивника, що обертається штурвал, дошку для кидання зрадників акулам і 7 дерев'яних фігурок (4 пірата, восьминіг, скарб, пліт).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.19 кг |
| Вид | Набор |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Объем | 0.0077 м3 |
| Особенности | Потрібна збірка товару |
| Пол | Мальчик |
| Тема | інше /пираты |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 460 мм |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴











