
Rehau Хрестовина двоплощинна Raupiano Plus, 110-110-110-87°
- Нет в наличии
- Код: 121564003
2 379 ₴
Rehau Хрестовина двоплощинна Raupiano Plus, 110-110-110-87°Нет в наличии
2 379 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Двохплощинні хрестовини Rehau Raupiano Plus призначені для з'єднання шумопоглинаючих каналізаційних труб. Мають тришарову структуру - ударостійкий зовнішній шар з поліпропілену, середній шар з посиленого мінералами поліпропілену, гладкий внутрішній шар із зносостійкого поліпропілену.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rehau |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.73 кг |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Діаметр для труби | 110 мм |
| Материал | поліпропілен RAU-PP |
| Назначение | каналізація |
| Объем | 0.0105 м3 |
| Розмір Z1 | 57 мм |
| Розмір Z2 | 62 мм |
| Розмір Z3 | 62 мм |
| Соединение | розтрубне |
| Тип | хрестовина двоплощинна |
| Угол | 87 ° |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 379 ₴

