
Rehau Хрестовина одноплощинна Raupiano Plus, 110-110-50-87°
- Нет в наличии
- Код: 100929002
2 755 ₴
Rehau Хрестовина одноплощинна Raupiano Plus, 110-110-50-87°Нет в наличии
2 755 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Хрестовини Rehau Raupiano Plus призначені для з'єднання шумопоглинаючих каналізаційних труб. Мають тришарову структуру - ударостійкий зовнішній шар з поліпропілену, середній шар з посиленого мінералами поліпропілену, гладкий внутрішній шар із зносостійкого поліпропілену.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rehau |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.80 кг |
| Высота | 330 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Діаметр для труби | 110 мм - 50 мм |
| Материал | поліпропілен RAU-PP |
| Назначение | каналізація |
| Объем | 0.0086 м3 |
| Розмір Z1 | 28 мм |
| Розмір Z2 | 116 мм |
| Розмір Z3 | 58 мм |
| Соединение | розтрубне |
| Тип | хрестовина одноплощинна |
| Угол | 87 ° |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 755 ₴

