Компенсаційні патрубки Rehau Raupiano Plus призначені для компенсації температурних подовжень шумопоглинаючих каналізаційних труб, а також для заміни пошкоджених ділянок трубопроводів. Мають тришарову структуру - ударостійкий зовнішній шар з поліпропілену, середній шар з посиленого мінералами поліпропілену, гладкий внутрішній шар із зносостійкого поліпропілену.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rehau |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Діаметр для труби | 110 мм |
| Материал | поліпропілен RAU-PP |
| Назначение | каналізація |
| Объем | 0.0034 м3 |
| Соединение | розтрубне |
| Тип | патрубок |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 784 ₴



