
Rehau Трійник каналізаційний Raupiano Plus, 110-90-45°
- Нет в наличии
- Код: 100257001
713 ₴
Rehau Трійник каналізаційний Raupiano Plus, 110-90-45°Нет в наличии
713 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Трійники Rehau Raupiano Plus мають тришарову структуру - ударостійкий зовнішній шар з поліпропілену, середній шар з посиленого мінералами поліпропілену, гладкий внутрішній шар із зносостійкого поліпропілену. Плюс стійкі до агресивного впливу стоків з вмістом кислот і лугів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rehau |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 кг |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Діаметр для труби | 110 мм - 90 мм // Размер Z1: 12 мм; Размер Z2: 121 мм; Размер Z3: 118 мм |
| Материал | поліпропілен RAU-PP |
| Назначение | каналізація |
| Объем | 0.0068 м3 |
| Соединение | розтрубне |
| Тип | Тройник |
| Угол | 45 ° |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 713 ₴

