Samsung SHP-3701F/EX Кронштейн для застельового монтажу поворотних камер, зовнішні розміри Ø254.0 x 276.4 мм, 830 гр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.80 кг |
| Высота | 370 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина | 290 мм |
| Объем | 0.0311 м3 |
| Розміри | Ø254.0 x 276.4 мм |
| Совместимость | Hanwha |
| Тип | Кронштейн |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 090 ₴



