Дзиґи Infinity Nado V - нове покоління дзиґ Infinity Nado. Новий дизайн для нових бойових стратегій! Кожна дзиґа оснащена двома бойовими кільцями: металевим кільцем атаки - яке надає їй стабільності і сили, і кільцем захисту - щоб захиститися від атак противників. Ексклюзивні дзиґи Battle Non-Stop - це двокінцеві дзиґи, ви зможете запускати їх на арену з обох боків, щоб обрати атакуючий або захисний режим ведення бою.
Інноваційна магнітна пускова установка Non-Stop:
Інноваційна магнітна пускова установка Non-Stop:
- ергономічна форма
- не потрібно повертати зап'ястя, щоб кинути дзиґу в протилежному напрямку
- за допомогою Non-Stop пускової установки вам просто потрібно натиснути на маленький гачок спуску праворуч, і головка пускової установки провенеться на 180°
В комплекті:
- Дзиґа Non-Stop Крила Ареса з металевим ударним кільцем та всіма його аксесуарами
- ексклюзивна магнітна реверсійна на 180° пускова установка
- інструмент для збирання
Для дітей віком від 5 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | кільце /DELUXE |
| Вес | 0.34 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Объем | 0.0045 м3 |
| Особенности | Можливість прискорення дзиги набірним магнітним кільцем |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 270 мм |
| Элементы питания | LR44 – 2 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 1 259 ₴












