Оригінальне кріплення Sonos, легко та надійно закріплює саундбар Beam на стіні. Продуманий дизайн дозволяє непримітно повісити Beam під або над телевізором та отримати звук без спотворень
Особливості:
Особливості:
- Підходить для Sonos Beam Gen1 та Gen 2
- Спеціально розроблене та винонане під колір саундбару
- Доступно у білому та чорномі кольорі
- Надійно кріпиться до стіни у двух точках
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sonos |
| Вид товара | Саундбар |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.92 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Объем | 0.0062 м3 |
| Совместимость | Sonos BEAM |
| Тип | настінне кріплення |
| Цвет | Black |
| Ширина | 730 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 990 ₴



