Набір аксесуарів Li'l Woodzeez Аксесуари для кафе стане цікавим доповненням до іграшок Li'l Woodzeez, буде заохочувати творчість і сюжетно-рольову гру дітей. Можна відкрити невеликий кафетерій в Торговому центрі або випити чашечку кафе і поговорити з друзями. У наборі є все необхідне.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 160 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 70 мм |
| Количество | 16 шт |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Особенности | фігурки в комплект не входять |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 759 ₴





