Все, що вам потрібно, щоб голитися, виглядати красиво і надходити як дорослі! У цей набір для гоління входять 7 дерев'яних аксесуарів: щітка для гоління і піна для гоління, бритва, гребінець для волосся, ножиці для фінішу, дзеркало, щоб помилуватися собою, і духи для останнього штриха!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | дзеркало |
| Вес | 0.37 кг |
| Вид | Набір для гоління |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Количество предметов | 7 шт + сумка |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 20 x 12 x 12,5 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 819 ₴






