Y Glider Kiwi - це новий, витончений і легкий триколісний дитячий самокат, виготовлений в трендовом дизайні з актуальною кольоровою гамою. Він поєднує в собі простоту і надійність конструкції, ергономіку і зручність експлуатації, а також приємні матеріали і травмо безпечні рішення.
Основа конструкції - це надійна, міцна дека з покриттям, закругленими кутами і металевою основою. Саме вона дозволяє, навіть найменшим, недосвідченим користувачам бути в безпеці, і вбереже їх від можливого травмування.
Кермо самоката регулюється по висоті. Доступні три рівня регулювання: 575, 675 і 775 мм дозволяють використовувати самокат від 3 до 10 років.
Гріпси (рукоятки) зроблені з м'якої гуми з бічними обмежувачами, що захищають руки дитини під час катання. Розмір грипсів в цьому самокаті розроблявся з урахуванням комфорту для самих маленьких ручок.
Колеса виготовлені з PP матеріалу, вони світяться під час їзди завдяки LED-підсвічуванню. Розмір передніх - 120 мм, задніх - 70 мм. До того ж заднє колесо виконано широким для більшої устойчівості. Завдяки такому функціоналу YVolution Kiwi, напевно, кращий перший самокат дитини.
Кермо самоката регулюється по висоті. Доступні три рівня регулювання: 575, 675 і 775 мм дозволяють використовувати самокат від 3 до 10 років.
Гріпси (рукоятки) зроблені з м'якої гуми з бічними обмежувачами, що захищають руки дитини під час катання. Розмір грипсів в цьому самокаті розроблявся з урахуванням комфорту для самих маленьких ручок.
Колеса виготовлені з PP матеріалу, вони світяться під час їзди завдяки LED-підсвічуванню. Розмір передніх - 120 мм, задніх - 70 мм. До того ж заднє колесо виконано широким для більшої устойчівості. Завдяки такому функціоналу YVolution Kiwi, напевно, кращий перший самокат дитини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Цвет | Розовый |
| Тип | Руль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.82 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 170 мм |
| Вік дитини від | 3х років |
| Вік дитини до | 8 років |
| Габарити | 54.5 х 26 х 57.5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Діаметр колес | 127 мм /x24мм |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Материал | поліуретан /колеса |
| Нагрузка | 50 кг |
| Объем | 0.0267 м3 |
| Оснащение | Прогумовані ручки /с боковыми ограничителями |
| Особенности | висота керма регулюється |
| Положення регулювання висоти керма | 57,5 см |
| Ширина | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴









