YGlider NUA - сама інноваційна модель самоката від виробника Yvolution.
Широкі передні колеса зі світлодіодним підсвічуванням надають Y Glider NUA яскравості і забезпечують кращу видимість на вулицях.
Всі колеса виготовлені з PU, будуть максимально комфортними і безшумними. Також, колеса мають унікальний дизайн підкреслює і доповнює загальний зовнішній вигляд самоката. Широке заднє колесо забезпечує кращу стійкість, а широкий гальмо дозволяє легко гальмувати навіть самим маленьким діткам.
Завдяки надширокої деці, дитина може розмістити на ній обидві ноги.
Наприкінці 2020 року ірландська компанія Yvolution представила нову лінійку самокатів для найменших, що мають сучасний індустріальний дизайн. Основний акцент під час розроблення – безпека дітей. Саме тому Y Glider NUA та Y Glider Kiwi мають абсолютно унікальний дизайн із плавними та вигнутими формами без гострих кутів, видимих болтів і з цікавими особливостями. Гарантія 12 місяців на всі моделі.
|
|
Y Glider NUA |
Y Glider Kiwi |
|
Рекомендований вік |
3+ |
3+ |
|
Навантаження |
50 кг |
50 кг |
|
Конструкція |
складана |
знімне кермо |
|
Підсвічування |
LED (передні колеса) |
|
|
Регулювання за висотою |
4 положення |
3 положення |
|
Розмір |
575 × 625 × 290 мм |
575 × 545 × 260 мм |
|
Вага |
3,2 кг |
2,9 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.20 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 180 мм |
| Вік дитини від | 3х років |
| Вік дитини до | 10 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| Діаметр колес | 80 мм /заднее |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Материал | алюміній /руль |
| Нагрузка | 50 кг |
| Объем | 0.0352 м3 |
| Оснащение | Прогумовані ручки |
| Особенности | висота керма регулюється |
| Положення регулювання висоти керма | 80 см |
| Ширина | 630 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴










