Він мозок BeastsTown, можливо, самий розумний кролик, який коли-небудь жив! Геніальний вчений, він провів багато досліджень і навіть впритул наблизився до Нобелівської премії за своє дослідження з історії доїння мишей з давніх часів до наших днів. Він перевернув всі установлені бізнес-моделі, коли глянув на розведення бліх. Деякі стверджують, що в даний час він працює над не менш цікавою новою темою: «Чому кролики не носять штани?»
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.24 кг |
| Возраст ребенка | 3+ |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Объем | 0.0045 м3 |
| Размер | 31 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴










