Плюшева коза з великими очима, широкою посмішкою і помаранчевими рогами - не тільки красива, але і справжній друг для об'ятій.Чтоби набивна іграшка вийшла максимально м'якою і приємною на дотик, її пошили з густого еко-хутра різної довжини, фактурного і гладкого текстилю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.33 кг |
| Возраст ребенка | 3+ |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 320 мм |
| Объем | 0.0108 м3 |
| Размер | 37 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴







