У іграшковому місті Beasts Town з'явився новий житель. Він завжди має життєрадісний характер і вже працюючий багатьох років салон краси з солярієм для песиків. Час очікування процедури в його салоні становить понад рік, і він вважається одним з таємних мільйонерів міста. І це не дивно, адже процедура в його салоні коштує стільки ж, скільки маленька машина. Вислоухая собака, набита м'яким об'ємним синтепоном, стане малюкові хорошим другом. Поєднання пухнастих і гладких матеріалів допомагає розвинути тактильні відчуття, а вишивка чорними нитками на мордочці дарує позитивні емоції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Хлопок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Возраст ребенка | 2+ |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Объем | 0.0104 м3 |
| Размер | 32 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴







