Цей персонаж тривожно переміщається з бару в бар, проводячи всю ніч до світанку. Ніхто не знає, звідки вона прийшла і куди пропадає вранці. Одне можна сказати напевно: коли з'явиться ця сова, ніч скоро закінчиться.
Для пошиття білої іграшкової сови майстри використовували м'який, приємний на дотик плюш і пухнастий матеріал з довгим ворсом. Очі виконали з чорних намистин, які надійно закріпили. Виріб буде цікаво дітям старше трьох років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.21 кг |
| Возраст ребенка | 3+ |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Объем | 0.0075 м3 |
| Размер | 26 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴







