Божевільна вівця любить каву більше всього на світі, особливо свіжообсмажені зерна. Але іноді вона їсть їх занадто багато і починає вести себе трохи божевільно. Іноді вона, як відомо, танцювала самбу або їздила до Індії на скутері.
Бежеву іграшку виконали у вигляді вівці. Шерсть тварини імітує злегка скачаний пухнастий матеріал, який не обсипається, а основа з приємного на дотик шовковистого текстилю не викликає алергію і не подразнює шкіру. Нижню частину виробу наповнили бісером: так аксесуар краще тримає сидячу позу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Возраст ребенка | 3+ |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Объем | 0.0050 м3 |
| Размер | 35 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴







