
Sigikid Полярний ведмідь (36 см)
- Нет в наличии
- Код: 39332SK
1 458 ₴
Sigikid Полярний ведмідь (36 см)Нет в наличии
1 458 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Якщо для вас важливо використовувати натуральні матеріали для виготовлення перших іграшок вашої дитини, це ідеальний вибір: цей довговічний м'який білий ведмідь зроблений з органічно вирощеної бавовни і наповнений м'якої овечою вовною. Риси його обличчя ретельно вишиті. М'який і чистий за формою і кольором м'який іграшковий ведмедик кремового кольору ідеально підходить для пробудження уяви вашої дитини! Якщо цього м'якому ігровому приятелю знадобиться ванна, то пральна машина з делікатним режимом вовни підійде ідеально.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Хлопок |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.22 кг |
| Возраст ребенка | С рождения |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 400 мм |
| Объем | 0.0074 м3 |
| Размер | 36 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 458 ₴

