Для Сонечка незвично бути одним з кращих перукарів в BeastsTown, особливо з такою зачіскою. Але леді Мері зробила свій шлях і тепер є однією з найбільш популярних стилістів для зйомок фільмів і телевізійних сезонів. Її літаючий фен неповторний і по сьогоднішній день.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.19 кг |
| Возраст ребенка | 3+ |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Объем | 0.0032 м3 |
| Размер | 19 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 094 ₴






