Інструмент, який поєднує в собі переваги відразу двох знарядь праці: культиватора і мотики. Це забезпечує багатофункціональність виробу і його практичність. Мотика Fiskars QuikFit виконана з урахуванням всіх потреб користувачів. Вона зручна, міцна, ефективна і може бути використана з різними держаками. Робоча частина інструменту складається зі сталі високої марки з вмістом бору. Завдяки цьому насадка здатна витримати великі навантаження. Для захисту від вологи знаряддя покрито антифрикційним складом. З представленої мотикою Fiskars QuikFit ви зможете вирішувати масу завдань по догляду за рослинами і при цьому менше втомлюватися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Тип | Культиватор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.52 кг |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 60 місяців |
| Объем | 0.0034 м3 |
| Особенности | робоча частина інструменту складається із сталі високої марки із вмістом бору |
| Питание | не вимагають |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴








