Сумка MyMia з з інноваційного запатентованого XL EXTRALIGHT матеріалу + набір (ручки, фіксатори, ремені на коляску).
Сумка Nuvita MyMia NV8801G/07G/23G/13G/33G, створена з комплектуючих:
Сумка Nuvita MyMia NV8801G/07G/23G/13G/33G, створена з комплектуючих:
1) надлегкого корпусу виконаного із інноваційного запатентованого XL EXTRALIGHT® матеріалу, завдяки якому сумка важить лише 700г (в тому числі і з внутрішньою частиною з усіма кишенями), і має властивості: міцний, водонепроникний, гігігєнічний та антимікробний, легко миється. Розмір корпусу: 45 х 15 х 24 см
2) внутрішної частини з однією кишенькою для необхідних дрібниць. Внутрішня частина виготовлена з поліестеру із сітчастими, гумовими та поліетиленовими вставками, килимок для зміни підгузків – з поліестеру із м’яким наповнювачем, можна прасувати.
3) набору ременців із натуральної шкіри, до якого входять: ручки, бокові фіксатори та ремені на коляску. Виготовлені із натуральної шкіри з каучуковими та деталями із цинкового сплаву.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал | поліестер /внутренняя часть (с полиэтиленовыми вставками) |
| Назначение | коляска |
| Объем | 0.0189 м3 |
| Особенности | водонепроникний /корпус сумки |
| Розміри | 45 х 15 х 24 см (корпус) |
| Тип | набір для сумки /(ручки,фиксаторы,ремни на коляску) |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴








