Поринь в океан пригод разом з Мешканцями морських глибин з набору LEGO Creator 3 в 1. Допоможи милому глибоководному крабові захистити скриню зі скарбами від величезної зубастої акули зі світловідбиваючими очима і потужним рухомим хвостом. Потім перероби його в кальмара з гнучкими щупальцями або рибу-вудильника з гігантським ротом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 40 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 230 шт |
| Объем | 0.0015 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | Животные |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴







