Покращте свою залізницю за допомогою набору Залізничні стрілки від LEGO® City! Додай вигнуті рейки і залізничні стрілки до інших наборів, запроси до вагонів пасажирів, завантаж товарні вагони і вирушай у захоплюючу подорож по місту LEGO City!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.28 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 190 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 8 шт |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип игры | залізниця |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴







