
Nuvita зелена
- Нет в наличии
- Код: NV1427COOLGREEN
546 ₴
Nuvita зеленаНет в наличии
546 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Тарілочка з підігрівом зеленого кольору для немовлят, розроблена італійським брендом Nuvita. Вона оснащена невеличким отвором, у який заливається гаряча вода для утримання дитячого харчування в теплі. Тарілочка із нековзним дном буде впевнено стояти на поверхні стола. Вироблена із міцного і безпечного пластику, який не містить у складі бісфенол-А та фталати. Для немовлят з 6 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.23 кг |
| Возраст ребенка | 6 міс + |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Объем | 0.0026 м3 |
| Особенности | без бісфенолу-А |
| Склад сервізу | тарілка |
| Тип | Тарелка |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 546 ₴

