Створюйте неймовірні зачіски разом з Хейлі! У цій ляльки блакитні очі, які відкриваються і закриваються, а її ультра довге світле волосся має рухомі функції, за допомогою якої волосся можна зробити довшим або коротшим із натисканням кнопки! Легко розчісуйте волосся Хейлі гребінцем, а потім можна додати яскравих кольорів до її стилів за допомогою нарощування волосся, декоративної стрічки і аксесуарів для затискачів в формі серця! Хейлі може обертати шиєю, руками і ногами, для легкої змінити наряд, застібки на одязі також легко відкриваються, що дозволяє швидко одягнути і роздягнути ляльку.
Особливості ляльок Our Generation
Ляльки Our Generation виготовлені з якісного вінілу та мають м’яке наповнення. Однією з особливостей ляльок є реалістичні пропорції, наче справжньої дитини, адже бренд Our Generation відійшов під класичних ідеальних форм ляльок Barbie.
Особливості ляльок Our Generation
Ляльки Our Generation виготовлені з якісного вінілу та мають м’яке наповнення. Однією з особливостей ляльок є реалістичні пропорції, наче справжньої дитини, адже бренд Our Generation відійшов під класичних ідеальних форм ляльок Barbie.
Ляльки мають реалістичну зовнішність, приємні на дотик. Одяг лялечок виготовлений у ніжних та спокійних кольорах. Деякі ляльки мають додаткові набори одягу та аксесуарів, завдяки чому можна зібрати колекцію та змінювати образи лялечок.
Гра з лялькою Our Generation вчить дитину відповідальності та турботи про інших, покращує комунікативні навички. Під час гри дитина також розвиває фантазію та творчі здібності, вигадуючи нові образи та історії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Материал | Винил |
| Тип | Кукла |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.29 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 510 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Объем | 0.0192 м3 |
| Особенности | рухливі руки і ноги |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 51 х 28 х 13 см |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴











