Насолоджуйтесь швидкою зарядкою і підвищеною надійністю за допомогою плетених кабелів USB-C - Lightning. У поєднанні із зарядним пристроєм USB-PD на 18 Вт наші сертифіковані MFi кабелі можуть швидко зарядити ваш iPhone 8 або новіший від нуля до 50% за 30 хвилин. * Крім того, вони відповідають суворим стандартам Apple, тому незалежно від того, яка довжина вам потрібна, ви можете бути впевнені, він буде працювати незалежно від того, заряджаєте ви iPhone або синхронізуєте музику і фотографії на iPad.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.06 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Назначение | кабель USB |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Особенности | сертифікація MFI |
| Покрытие | Нейлон |
| Разъем 1 | USB-C |
| Разъем 2 | Lightning |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 888 ₴









