Двохпозиційний двоходовий електромагнітний клапан з сервоприводом типу EV220W, спеціально розроблений для промислового застосування в обмеженому просторі. Можливе застосування в системах антипотоп.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danfoss |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор напрямку потоку | Рельєфна стрілка, 1 напрямок |
| Варіанти котушки | Clip-on |
| Вес | 0.71 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 100 мм |
| Діапазон температури навколишнього середовища, макс | 60 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища, мін | -10 °C |
| Електричне підключення | Плоский контакт DIN 43650-A |
| Значення Kv, м/ч | 4 m³/h |
| Клас захисту корпусу | IP65 |
| Макс. робочий тиск | 10 бар |
| Макс. тиск випробування | 15 бар |
| Материал корпуса | Латунь |
| Матеріал з'єднання | латунь |
| Напруга живлення DC | 24 В |
| Объем | 0.0008 м3 |
| Перепад тиску, макс | 10 бар |
| Перепад тиску, мін | 0.3 бар |
| Рекомендації щодо середовища | стиснене повітря |
| Розмір з'єднання | 1/2" |
| Розмір клапанного вузла | 14 мм |
| Соединение | внутрішнє |
| Споживана потужність DC | 6.5 Вт |
| Стандарт соединения | ISO 228-1 |
| Тип | Электромагнитный клапан |
| Тип катушки | AZ |
| Тип соединения | G |
| Функція відкриття | нормально-відкритий |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 180 ₴



