Позбавтеся від перетягування кабелю і насолоджуйтеся плавними і безперервними рухами миші з Razer Mouse Bungee V3 Chroma. Фіксатор кабелю на Razer Mouse Bungee V3 Chroma має гумове покриття і підходить для більшості гумових, плетених і паракордових кабелів миші. Пружинний важіль дозволяє безперешкодно переміщати мишу, утримуючи кабель піднесеним над поверхнею миші. Razer Mouse Bungee V3 Chroma має обтяжену основу з прогумованим, що не ковзає покриттям, яке гарантує, що вона залишиться на місці і в вертикальному положенні під час напруженого ігрового процесу. Постійно зростаюча екосистема, що дозволяє повністю персоналізувати ваші периферійні пристрої. Razer Chroma RGB - це найбільша в світі екосистема освітлення для ігрових пристроїв, що включає базові світлові ефекти, Chroma Studio і більше 150 ігрових інтеграцій, що підтримує більше 500 пристроїв від більш ніж 40 партнерів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Razer |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Высота | 140 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Гарантія | 24 місяця |
| Низ | нековзка резина |
| Объем | 0.0027 м3 |
| Особенности | Razer Chroma RGB |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴








