У всіх нас є свої маленькі секрети від світу: у деяких з нас є коробки з перлами, а у інших - коробки зі сльозами. З цього моменту ви можете приховати всі свої таємниці за сімома печатками в нашій стильною чудовою коробці Time for Machine Gorgeous Gearbox. Металева шкатулка досі пам'ятає тепло рук наших винахідників і готова ревно охороняти ваші спогади. Вона може навіть відкусити цікаві пальці! (Ні, жартую.) Візьміть цю модель в руки і відчуєте невинну радість від того, що щось приховують. Неважливо, що ви там зберігаєте: прикраси або якісь дорогоцінні спогади. Справа в тому, що всі ваші секрети повинні належати тільки вам.
Одне легке натискання - і механізм приводиться в рух, і шестерінки крутяться. Кришка плавно закривається під власною вагою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Time for Machine |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | конструктор металевий |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество деталей | 48 шт |
| Комплектация | інструкція |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Розміри | 11.2х9.85х11 см |
| Тип игры | механічна модель |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 949 ₴











