Уявіть, що ви збираєтеся кинути рукавицю ногам свого ворога, коли ваше серце б’ється як божевільне під сталевою бронею. Твої очі блимають під шоломом, і ти стискаєш спис у руці. Сьогодні, щоб відчути дух Середньовіччя, не потрібно битися із зубами та нігтями: ви можете просто пограти в хокей із середньовічними лицарями на грецькому полі! Так, саме так ми любимо еклектику. Ви можете грати в середньовічний хокей зі своїм благородним суперником, не ризикуючи буквально втратити голову. Однак ця гра може принести вам і розваги, і хвилювання. Будьте готові бути залежними від цієї гри. Один хід, і ви не можете зупинитися!
У грі 6 гравців, які можна переміщати, повертаючи важелі з боків поля. Ви готові забити якісь старомодні середньовічні цілі?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Time for Machine |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.91 кг |
| Вид | конструктор металевий |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 87 шт |
| Комплектация | інструкція |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Особенности | 6 діючих гравців |
| Розміри | 23 х 13 х 8.5 см |
| Тип игры | механічна модель |
| Ширина | 370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 199 ₴








