Продовжуйте грати за допомогою док-станціїRazer Mouse Dock Chroma — бездротової док-станції для заряджання миші з настроюваною RGB-підсвіткою. Під час заряджання і миша, і док-станція загоряються, зображаючи рівень заряду батареї — від повного (зелений), до середнього (жовтий), до критичного (червоний). Док-станція також попереджає про низький рівень заряду, навіть під час використання миші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Razer |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.09 кг |
| Гарантія | 24 місяця |
| Интерфейс | USB |
| Назначение | для миші |
| Объем | 0.0005 м3 |
| Особенности | Подсветка |
| Розміри (ДxШxВ) | 35.9 x 70.4 x 45.9 мм |
| Совместимость | Deathadder Pro |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴











