Ігровий набір Дитяча кімната Li'l Woodzeez ідеальне місце для гри і навчання! У набір входить 38 предметів, за допомогою яких грати з друзями весело і цікаво. Набір стане корисним доповненням до іграшок Li'l Woodzeez.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | будиночок |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Количество | 38 шт |
| Объем | 0.0043 м3 |
| Особенности | фігурки в комплект не входять |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴






